Epilium, lazer epilasyon, buz başlık lazer epilasyon, bursa lazer epilasyon,güzellik salonu

Lazer Epilasyon

Lazer Epilasyon Hakkında

Bursa'da bulunan güzellik salonumuzda son sistem buz başlık diode lazer epilasyon kullanılmakla birlikte yine son sistem olan diode lazer epilasyon kullanılmaktadır.
   Lazer epilasyon süreci kişiden kişiye farklılık göstermektedir. Kişinin yaş, genetik, kıl yapısı, regli düzensizliği, hormonal etkenler, kist, kitle, polikistik over sendromu, kullanılan ilaçlar v.b. gibi durumlar kişinin lazer epilasyonda ki etkilerini değiştirmektedir.
   Diode lazer epilasyon sayesinde; tüylerin uzaması duracak ve yok olmaya başlayacaktır. Ancak tüylerin büyüme döngüsü değişiklik gösterdiği için seans sayıları 3-12 seans arasında değişecektir.
    Merkezimiz çözüm odaklı olduğu için, 12 ana seans size sunmaktadır. Kesinlikle jilet, ağda, cımbız, epilatör gibi yöntemler kullanılmaz. İşlemi yapan uzman tüyleri kısaltır ve öyle işleme alınır. Ne kadar tüyünüz var? Ne kadar dökülmeniz olacak? Ne sıklıkla seanslara gelmeniz gerekecek? Hepsini analiz eder ve seanslarınızı, tüy yapınıza uygun vererek sizin daha rahat etmenizi sağlar. 

    Batıklar, kıl kökü iltihapları, kıl dönmeleri tamamen yok olur pürüzsüz bir tene sahip olursunuz.


  • LAZER EPİLASYON HAMİLELER YAPTIRABİLİR Mİ?

Lazer epilasyon zararlı bir uygulama değildir. Ancak doğacak herhangi bir sorun için hamilelerde lazer epilasyon yapılması uygun değildir. Ayrıca doğumdan enaz 6 ay sonra seanslara başlamanız tavsiye edilir. 


  • LAZER EPİLASYON HANGİ YAŞ ARALIĞINDA YAPILIR?

Lazer epilasyon için yaş sınırı yoktur. En az 3 sene düzenli regli görülmesini istemekteyiz.


  • LAZER EPİLASYON YAPILDIKTAN SONRA TEKRAR TÜYLER ÇIKAR MI?

Düzgün, düzenli yapılan işlemlerde, kişinin hormonal dengesi bozulmadığı sürece, hamilede kalınsa dahi tekrardan bir çıkma, çoğalma olmaz. 


  • LAZER EPİLASYON BÜTÜN TÜYLERİ/KILLARI BİTİRİR Mİ?

Hayır. %100 hiçbir zaman tüyleriniz bitmez. Kişiden kişiye değişmekle birlikte minimum %85,maksimum %99 oranında azalma sağlanır. İnce, ayva tüylerinizden tektük, sarı ve beyaz tüyleriniz mutlaka kalacaktır. 


  • LAZER EPİLASYON YAPTIRDIKTAN SONRA EVLENDİĞİMDE TEKRAR BİR ÇIKMA OLUR MU?


Hayır. Herhangi bir çıkma durumu gözükmez. Ancak adet düzensizliği veya doğum kontrol hapı kullanımına başladığınız anda azda olsa biraz çıkma tüylerde oğalma gözükebilir. 1-2 seansta halledilebilir. Ancak eskisi gibi, hiç lazer epilasyon yaptırmamış halinize dönme olmamaktadır. 


Lazer Epilasyon

Diode Lazer Epilasyon Fiyatlarımız

İstenilen 2 Bölge 12 Seans 1299₺

İstenilen 3 Bölge 12 Seans  1599₺

İstenilen 4 Bölge 12 Seans 1899₺

İstenilen 5 Bölge 12 Seans 2199₺

İstenilen 6 Bölge 12 Seans 2499₺

Komple Tüm Vücut 12 Seans 2899₺